Hospedagem de Sites com cPanel, DomÝnio, Emails, PHP, Mysql, SSL grßtis e Suporte 24h
K

Küçük Esnaf izle 2016 yerli komedi ─░brahim Büyükak filmi

Küçük Esnaf izle 8 Nisan 2016 günü vizyona giren bir türk komedi filmi. Filmin senaristleri Bkm MutfakÔÇÖdan tan─▒d─▒─č─▒m─▒z Zeynep Kolçak ve ─░brahim Büyükak. ┼×ahane bir komedi ve kahkaha tufan─▒ olan filmimiz son y─▒llar─▒n en ba┼čar─▒l─▒ komedi i┼člerinden birine benziyor. Gi┼če de oldukça iyi ba┼čar─▒lar elde eden yap─▒m─▒m─▒z ba┼čtan sona sürükleyici bir maceraya davet ediyor izleyicisini. Filmimiz yükselen türk komedi sinemas─▒n─▒n en önemli halkalar─▒ndan biri olaca─ča benziyor. Filmimizde; Kendi halinde ya┼čayan küçük esnaf mafyaya bula┼č─▒rsa ne olur? Mafyadan kurtulmaya çal─▒┼čan mahallemizin çilingiri BerhudarÔÇÖ─▒n pe┼čine dü┼čen film, a┼čktan, aileden, arkada┼čl─▒ktan bahseden bir komediye dönü┼čüyor. Filmimiz de Deliha filminden de tan─▒yaca─č─▒n─▒z ünlü kad─▒n komedyen Gupse Özay da bulunuyor.

küçük esnaf izle

Küçük Esnaf full izle filminin yönetmeni ise Bedran Güzel. Genç yönetmen oldukça kaliteli bir film ortya koymu┼č. Her karesi ile insan─▒ kahkahaya bo─čan ve durmayan bir tempo ile izleyicisine ula┼čan filmimizi ┼čiddetle tavsiye ediyoruz. Filmimizin oyuncu kadrosunda ise ─░brahim Büyükak. Zeynep Koçak. Gupse Özay. Cengiz Bozkurt. Cezmi Bask─▒n gibi isimler yer al─▒yor.

Dakikalar boyu size e─členceli ve zevkli anlar ya┼čatacak bu film izlenmeye de─čer filmlerden. Filmimizi sitemizde full hd kalitede, tek part olarak izleyebilirsiniz. ─░yi seyirler..

Film Hakk─▒nda Görü┼čleriniz